A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Dachy – budowa dachów w Zalesiu Górnym

Wykonujemy dachy w Zalesiu Górnym od A do Z. Rozpoczynamy nasze prace od stworzenia stabilnego stelażu, który z powodzeniem utrzymuje setki kilogramów. Składa się on z elementów drewnianych, zamontowanych pod kątem i poziomo. Stanowią one podstawę do wyłożenia izolacji i warstwy ochronnej, która nie dopuszcza wody do wnętrza budynku. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, by więźba dachowa była trwała i mogła pełnić swoją funkcję przez co najmniej kilkadziesiąt lat.

Następnie układamy izolację, która pozwoli ograniczyć straty ciepła. Kolejnym krokiem jest zastosowanie specjalnej folii. Materiał ten zapobiega przedostawaniu się wody do wnętrza budynku. Na odpowiednio przygotowanej powierzchni możemy ułożyć pokrycie dachowe, wybrane przez właściciela nieruchomości. Specjalizujemy się w układaniu blachy na rąbek, ale możemy położyć także wiele innych materiałów. To dachówki ceramiczne, blachodachówki czy gont. Wybór odpowiedniego surowca wpływa bowiem bezpośrednio na wygląd nieruchomości. Dach ma za zadanie nie tylko chronić budynek przed czynnikami zewnętrznymi, lecz także dopełniać jego bryłę.

Budujemy dachy w Piasecznie, Zalesiu Górnym i okolicach Góry Kalwarii, gdzie znajduje się nasza siedziba. Dowozimy wszystkie niezbędne materiały na miejsce realizacji prac. Działamy sprawnie, konsultując najważniejsze kwestie z inwestorem.

Zapraszamy do współpracy.