A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Dachy – budowa dachów w Piasecznie

Zajmujemy się budową dachów w Piasecznie. Tworzymy konstrukcje proste i znacznie bardziej skomplikowane, zgodnie z projektem i preferencjami właściciela nieruchomości. Pracujemy w obiektach mieszkalnych, usługowych, użyteczności publicznej czy handlowych. Zwieńczamy biurowce, domy jednorodzinne czy bloki. Stosujemy jakościowe materiały od znanych producentów, które mogą bez problemu pełnić swoją funkcję przez co najmniej kilkadziesiąt lat.

Usługi dekarza dla klientów w Piasecznie

Dekarz to osoba, która zajmuje się budową dachów. Oferujemy profesjonalne usługi dla osób budujących lub modernizujących swój obiekt. Możemy zająć się stworzeniem nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji.

Nasze usługi dekarskie przebiegają zgodnie z określoną chronologią. Zaczynamy od stworzenia drewnianej więźby dachowej, a następnie ją zabezpieczamy. Pamiętamy również o odpowiedniej izolacji, która pozwala ograniczyć potencjalne straty ciepła. Układamy pokrycie dachowe wybrane przez właściciela nieruchomości – specjalizujemy się zwłaszcza w montażu blachy na rąbek, ale możemy położyć też dachówkę, gont i inne materiały dostępne na rynku.

Budujemy dachy w Warce, Piasecznie i okolicznych miejscowościach. Działamy kompleksowo. Najczęściej pracujemy w dopiero powstających budynkach, ale nasze usługi są potrzebne również w obiektach starych i zniszczonych, które wymagają odbudowania dachu od podstaw.

Zapraszamy do kontaktu. Ustalimy szczegóły współpracy, na podstawie których wyliczymy cenę usług naszych dekarzy.