A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Dachy – oferta dla mieszkańców Otwocka

Dach jest ważnym elementem całej konstrukcji budynku. Chroni go przed deszczem i wiatrem, a także zapobiega nadmiernej utracie ciepła. Stanowi też element ozdobny, dopełniając obiekt. Aby mógł pełnić swoją funkcję przez co najmniej kilkadziesiąt lat, musi być wykonany w odpowiedni sposób. Zajmujemy się kompleksową budową dachów w Otwocku. Działamy na zlecenie osób prywatnych i przedsiębiorców, realizując czynności zgodnie z przedstawionym projektem i obowiązującym prawem.

Budujemy dachy od A do Z. Nasze usługi przebiegają w następujący sposób:

  1. Tworzymy więźbę dachową z desek poziomych i skośnych. Konstrukcja ta ma za zadanie utrzymać pozostałe elementy. Musi być więc odpowiednio wytrzymała i dostosowana do nacisku układanych na niej materiałów.
  2. Wykonujemy izolację, która pozwala ograniczyć straty ciepła. Właściwość ta wpływa bezpośrednio na koszt ogrzewania budynku.
  3. Mocujemy folię, która chroni budynek przed przeciekaniem wody.
  4. Układamy pokrycie dachowe. Nasi klienci mają do wyboru wiele materiałów, jak np. blachodachówki, dachówki ceramiczne, blachy na rąbek czy gont.
  5. Mocujemy elementy dodatkowe, jak instalacja odgromowa, schodki kominiarskie, rynny czy płotki zapobiegające spadaniu ciężkiego śniegu.
  6. Wykonujemy odbiór dachu, potwierdzający, że konstrukcja została wykonana w odpowiedni sposób, a budynek może być bezpiecznie użytkowany.

Wykonujemy dachy w Piasecznie, Otwocku i innych miejscowościach zlokalizowanych niedaleko Góry Kalwarii. Dowozimy wszystkie niezbędne materiały i dbamy o bezpieczeństwo prowadzonych prac. Działamy sprawnie, by jak najszybciej zamknąć budynek od góry.

Zapraszamy do współpracy!