A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Dachy – budowa dachów w Maciejowicach

Zajmujemy się budową dachów w Maciejowicach i okolicznych miejscowościach. Nasza siedziba mieści się w Górze Kalwarii, skąd przywozimy niezbędne materiały i narzędzie na teren realizowanych prac. Gwarantujemy wykonanie dachów od A do Z. Weryfikujemy dostarczoną dokumentację, przygotowujemy teren i przystępujemy do tworzenia więźby dachowej. Konstrukcja ma za zadanie utrzymać pozostałe elementy, dlatego musi zostać wykonana w odpowiedni sposób, z jakościowych materiałów.

Przygotowujemy dachy budynków mieszkalnych, biurowych, handlowych, usługowych czy użyteczności publicznej. Tworzymy konstrukcje proste, bez ozdobników, a także te znacznie bardziej skomplikowane, z licznymi załamaniami. Doradzamy klientom, jaki materiał sprawdzi się najlepiej w danym przypadku. Pomagamy dobrać właściwe pokrycie dachu czy akcesoria, które zapewnią bezpieczeństwo zarówno konstrukcji, jak i mieszkańcom budynku. Wszystkie produkty niezbędne do budowy takiej konstrukcji znajdziesz w naszym sklepie. Pomożemy Ci dobrać te materiały, które zapewnią bezproblemowe funkcjonowanie budynku przez kolejne kilkadziesiąt lat.

Tworzymy dachy w Otwocku, Maciejowicach i wielu innych okolicznych miejscowościach. Zajmujemy się montażem więźby dachowej, izolacji oraz folii, która zapobiega przeciekaniu wody do wnętrza budynku. Układamy pokrycie dachu i mocujemy dodatkowe akcesoria. Na koniec przeprowadzamy odbiór konstrukcji, potwierdzając, że spełnia ona wymagania niezbędne jej bezpiecznego użytkowania.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.