A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Dachy – usługi dla klientów z Lesznowoli

Dach chroni budynek przed czynnikami atmosferycznymi. By mógł pełnić swoją funkcję przez lata, musi zostać wykonany w odpowiedni sposób. Zajmujemy się budową dachów w Lesznowoli i okolicach. Pracujemy na budynkach mieszkalnych, handlowych, usługowych czy biurowych. Przygotowujemy zarówno proste, minimalistyczne konstrukcje, jak i te bardziej skomplikowane, z wieloma załamaniami.

Nasze usługi obejmują montaż więźby dachowej, izolacji i folii, która chroni dach przed szkodliwym działaniem wilgoci. Mocujemy także pokrycia dachowe – najczęściej dachówkę ceramiczną, blachodachówkę, blachę na rąbek czy gont. Na koniec zajmujemy się też montażem wszystkich akcesoriów, które chronią konstrukcję przed wodą czy wyładowaniami atmosferycznymi, a także tych niezbędnych do przeprowadzania przeglądów i prac serwisowych w obrębie dachu. Konsultujemy dobór odpowiednich dodatków z klientem – znaczenie ma nie tylko ich funkcjonalność, lecz także estetyczny wygląd, który musi pasować do pozostałych elementów nieruchomości.

Tworzymy dachy w Maciejowicach i Lesznowoli krok po kroku. Rozpoczynamy pracę od zweryfikowania projektu i odpowiedniego przygotowania projektu. Dobieramy niezbędne materiały i metody działania. Dowozimy wszystkie wymagane przedmioty na miejsce realizacji zlecenia.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i przedsiębiorców. Działamy sprawnie, by jak najszybciej zwieńczyć budynek i zabezpieczyć go przed działaniem czynników atmosferycznych.