A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Dachy – budowa dachów w Kozienicach

Dach pełni wiele funkcji. Pozwala uchronić budynek przed działaniem czynników atmosferycznych, a także pomóc utrzymać stałą temperaturę w jego wnętrzu. W wielu obiektach jest również elementem dekoracyjnym. Zwieńczenie budynku skomplikowaną konstrukcję z załamaniami i ozdobnikami pozwala na podkreślenie jego charakteru.

Budujemy dachy w Kozienicach, na zlecenie klientów indywidualnych i biznesowych. Działamy kompleksowo – od momentu stworzenia więźby dachowej, aż po montaż pokrycia wybranego przez właściciela nieruchomości. Dbamy o estetykę i funkcjonalność całej konstrukcji. Wyposażamy ją m.in. w systemy odprowadzające wodę, akcesoria pozwalające na wykonywanie przeglądów komina czy instalacje odgromowe.

Dysponujemy własnym magazynem, w którym przechowujemy materiały niezbędne do wykonania zlecenia. Doradzamy naszym klientom, jakie produkty i metody pracy sprawdzą się najlepiej w przypadku danej nieruchomości. Specjalizujemy się w dachach skośnych, zwłaszcza tych pokrytych blachą na rąbek. Układamy również dachówki ceramiczne, papę, gont i wiele innych materiałów, zgodnie z wymaganiami klienta.

Tworzymy dachy w Lesznowoli, Kozienicach czy Górze Kalwarii, gdzie znajduje się nasza siedziba. Zapewniamy transport wszystkich niezbędnych materiałów na teren prowadzonych prac. Działamy od A do Z – uczestniczymy również w odbiorach budynku przed dopuszczeniem go do użytkowania. Podejmujemy się różnych zleceń, także tych dotyczących bardzo skomplikowanych konstrukcji dachów z wieloma załamaniami i ozdobnikami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.