A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Dachy – oferta dla klientów z Konstancina-Jeziornej

Oferujemy kompleksowe usługi związane z budową dachów w Konstancinie-Jeziornej. Współpracę rozpoczynamy od ustalenia z klientem jego wymagań co do gotowej konstrukcji. Na rynku znaleźć można bowiem wiele rodzajów pokryć dachowych, a każde z nich różni się właściwościami i wyglądem. Nasi pracownicy doradzą Ci, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w danym przypadku.

Przed rozpoczęciem budowy dachu odpowiednio przygotowujemy teren. Następnie montujemy więźbę dachową. To drewniana konstrukcja, która odpowiada za utrzymanie pozostałych elementów budynku. Powstaje z poziomych i ukośnych desek o wysokiej odporności na nacisk.

Dekarz – usługi w Konstancinie-Jeziornej

Oferujemy kompleksowe usługi dekarza w Konstancinie-Jeziornej. To osoba, która specjalizuje się w budowie dachów. Wykonujemy zarówno konstrukcje płaskie, jak i spadziste. Podejmujemy się również realizacji znacznie bardziej skomplikowanych elementów, z wieloma załamaniami, oknami dachowymi i kominami. Pracujemy od początku, aż do momentu oddania budynku do użytkowania. Przygotowujemy dach poprzez wyłożenie go szczelną, wodoodporną folią i zastosowanie materiałów izolacyjnych. Na koniec układamy pokrycie i montujemy akcesoria, które odpowiadają za odprowadzenie wody z dachu oraz pozwalają na wykonywanie prac naprawczych w kolejnych latach.

Budujemy również dachy w Kozienicach i okolicach Góry Kalwarii, gdzie znajduje się nasza siedziba. Dysponujemy także własnym magazynem. To właśnie w nim przechowujemy produkty, które następnie transportujemy na miejsce prowadzonych prac. Działamy sprawnie, by jak najszybciej zabezpieczyć budynek przed działaniem czynników zewnętrznych.