A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Dachy – budowa dachów w Kołbieli

Zajmujemy się kompleksową budową dachów w Kołbieli. Świadczymy kompleksowe usługi, wnosząc konstrukcje, które skutecznie chronią cały budynek przed czynnikami zewnętrznymi.

Nasze prace przebiegają zgodnie z następującą kolejnością:

  1. Montaż więźby dachowej – to drewniana konstrukcja, która składa się z poziomych i ukośnych desek. Całość podtrzymują specjalne słupki. Więźba dachowa musi być zaprojektowana w odpowiedni sposób, by mogła wytrzymywać duże obciążenia przez co najmniej kilkadziesiąt lat.
  2. Izolacja – materiały izolacyjne mają za zadanie ograniczyć straty ciepła z budynku. Najczęściej stosujemy wełnę mineralną, styropian lub specjalną piankę aplikowaną pod wysokim ciśnieniem.
  3. Montaż folii dachowej – materiał ten ma za zadanie uchronić konstrukcję budynku przed śniegiem, deszczem i wilgocią. Najczęściej powstaje on z surowców bitumicznych.
  4. Mocowanie obróbek blacharskich – to rynny, rury spustowe, okapy czy akcesoria, które pozwalają na wykonywanie napraw i przeglądów dachów. Wiele z nich zapobiega przedostawaniu się wody do wnętrza budynku.
  5. Montaż pokrycia dachowego – mocujemy blachę, blachodachówkę, dachówkę ceramiczną, gont, papę lub inny materiał, w zależności od preferencji klienta.

Konsultujemy każdy etap naszych prac z klientem. Działamy w oparciu o gotowy projekt. Dopasowujemy parametry dachu do warunków, w których ma być wykorzystywany. Dbamy również o jego estetykę. Element ten w dużym stopniu wpływa bowiem na wygląd całego budynku.

Budujemy dachy w Kozienicach, Kołbieli i okolicznych miejscowościach. Nasza siedziba znajduje się w Górze Kalwarii. Dowozimy zakupione u nas produkty na miejsce realizacji prac. Działamy kompleksowo, odciążając inwestora z konieczności samodzielnego kupowania i transportowania niezbędnych materiałów.