A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Dachy – budowa dachów w Karczewie

Żaden budynek nie może pełnić swojej funkcji bez odpowiednio szczelnego dachu. Nasza firma zajmuje się tworzeniem konstrukcji płaskich i spadzistych krok po kroku. Podejmujemy się nawet bardzo skomplikowanych zleceń. Realizujemy projekty, które zakładają wiele załamań i elementów ozdobnych, a także kominów i okien dachowych.

Budujemy dachy w Karczewie i okolicznych miejscowościach. Działamy zgodnie z następującą kolejnością:

  1. Montujemy więźbę dachową, czyli drewnianą konstrukcję, która podtrzymuje kolejne elementy. Składa się z poziomych krokwi i skośnych ryglów oraz specjalnych słupków.
  2. Montujemy izolację, która pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę w budynku i zapobiec nadmiernej utracie ciepła. Najczęściej wykonuje się ją z wełny mineralnej, pianki poliuretanowej i styropianu.
  3. Montujemy folię dachową. To materiał, który chroni izolację przed deszczem, śniegiem i wilgocią. Najczęściej wykonuje się go z surowców bitumicznych.
  4. Montujemy obróbki blacharskie, czyli okapy, rynny i rury spustowe. Zapobiegają one przedostawaniu się wody deszczowej do środka budynku.
  5. Montujemy pokrycie dachowe. To dachówka ceramiczna, blacha trapezowa, gont, papa itd.

Tworzymy dachy w Konstancinie-Jeziornej, Karczewie czy Górze Kalwarii, w której znajduje się nasza siedziba. Współpracujemy z osobami prywatnymi i przedsiębiorcami. Konsultujemy dobór poszczególnych materiałów z klientem. Proponujemy mu najlepsze rozwiązania dla danego obiektu. Gotowy dach musi bowiem pełnić swoją funkcję przez co najmniej kilkadziesiąt lat.

Zapraszamy do współpracy.