A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Dachy – kompleksowa oferta dla klientów z Józefosławia

Dach odpowiada za bezpieczeństwo całego budynku. Jego stworzeniem muszą więc zająć się specjaliści z odpowiednią wiedzą, umiejętnościami i uprawnieniami. Projektujemy i budujemy dachy w Józefosławiu i okolicznych miejscowościach. Pomagamy naszym klientom dobrać odpowiednią technologię pracy i materiały do parametrów danego obiektu.

Specjalizujemy się w budowie dachów skośnych, płaskich oraz znacznie bardziej skomplikowanych. Montujemy okna dachowe oraz dodatkowe elementy, jak akcesoria pozwalające na wykonywanie przeglądów kominów czy nawet rynny. Dobieramy produkty tego typu do stylistyki danej nieruchomości i preferencji jej właściciela. Realizujemy prace od A do Z, rozpoczynając od projektu lub analizy gotowej dokumentacji, a kończąc na odbiorach. Każdy element budynku musi bowiem zostać odpowiednio sprawdzony przed dopuszczeniem go do użytkowania przez mieszkańców.

Zajmujemy się budową dachów w Konstancinie-Jeziornej, Józefosławiu oraz Górze Kalwarii, gdzie znajduje się nasza siedziba. Tworzymy konstrukcje odporne na warunki panujące w danej lokalizacji. Pracujemy zarówno na zlecenie osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Budujemy dachy o dowolnym metrażu i kącie nachylenia.

Stosujemy jakościowe materiały pochodzące od znanych i cenionych producentów. Dowozimy je na teren nieruchomości z użyciem własnych pojazdów. Zapewniamy wsparcie i profesjonalne doradztwo na każdym etapie inwestycji.

Zapraszamy do współpracy.