A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Dachy – usługi w Celestynowie

Dach jest bardzo ważnym elementem każdego budynku. Zwieńcza jego konstrukcję i pozwala uchronić cały obiekt przed czynnikami atmosferycznymi. Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem dachów w Celestynowie oraz okolicach. Podejmujemy się różnego rodzaju zleceń, bez względu na wielkość konstrukcji i jej stopień nachylenia.

Nasi pracownicy realizują zadania zgodnie z wymaganiami klienta, a także pomagają inwestorowi w doborze odpowiednich technologii i materiałów do danego budynku. Trzeba bowiem pamiętać, że dach musi pełnić swoją funkcję przez co najmniej kilkadziesiąt lat. Doradzamy odnośnie wyboru najlepszych surowców i metod pracy dla danego obiektu, a następnie zajmujemy się ich montażem. Specjalizujemy się zwłaszcza w układaniu blach trapezowych i na rąbek. Wiele produktów niezbędnych do wykończenia dachu można znaleźć w naszym sklepie w Górze Kalwarii. Dowieziemy zakupione produkty na miejsce realizacji zlecenia, a następnie zamontujemy je na Twoim budynku.

Pracujemy na dachach w Garwolinie, Celestynowie i okolicznych miejscowościach. Najczęściej podejmujemy się zleceń od osób prywatnych, wznoszących swój dom. Możemy również wykonać dach na budynkach usługowych, handlowych czy biurowych. Plan kolejnych czynności zawsze tworzymy indywidualnie, w zależności od specyfiki danego obiektu i wymagań jego właściciela.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.